Fenerbahçe Abdullah Avcı’yı yeniden listeye aldı.

Fenerbahçe Abdullah Avcı'yı yeniden listeye aldı.

1 ABONE OL

Fenerbahçe’de teknik direktör adayları için isimler öne çıkarken kulüpten henüz bu konuda yapılan resmi açıklama yapılmadı.

2

Son günlerde Nenad Bjelica ve Erol Bulut ismi ön plana çıktı. Bu iki isimle prensip anlaşmasına varıldığı söylendi fakat bu iddialar da doğrulanmadı. Daha önce M. City’i çalıştıran Manuel Pellegrini de iddialar arasında…

3

Ajansspor’un haberine göre; Fenerbahçe teknik direktörlük konusunda ilk günlerdeki noktaya döndü ve daha önce temas sağladığı isim Abdullah Avcı’yı tekrardan gündemine aldı.

4

O dönem sosyal medyadaki olumsuz tepkilerden dolayı Avcı ismini rafa kaldıran yönetimin şu anda en güçlü adayı Abdullah Avcı.

5

Sarı Lacivertli takımda gelecek sezon sportif direktör olacak olan Emre Belözoğlu’nun Abdullah Avcı’yı çok istediği, Ali Koç’un da gönlündeki ismin Avcı olduğu, ilk 2 sezonun ardından yabancı hoca ile riske girmek istemediği öğrenildi.

6

Ali Koç teknik direktörlük konusunda yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Şu anda yerli ve yabancı 3 hocayla görüşüyoruz. Genç, Türkiye’yi iyi bilen, ya da çok çabuk adapte olabilen 40-50 yaş arası, ekonomik durumlara uyum sağlayabilecek çoklu oyun anlayışı deneyebilecek türde hoca arıyoruz.”

7

Bu isimlerin Abdullah Avcı, Zlatko Dalic ve Bjelica olduğu öne sürüldü.

8

Bjelica’nın 1+3 yıllık sözleşme önerisine sıcak bakmadığı, Ali Koç’un ise gelecek sezon seçim olduğu için bu sözleşmeyi önerdiği belirtildi.

9

Fener yönetimi Bjelica’nın opsiyona yaptığı itirazdan vazgeçmesini beklese de bir yabancı hoca adayı şu anda Hırvat Milli Takımı’nı çalıştıran Zlatko Dalic.

10

Öte yandan Takvim gazetesinin iddiasına göre, Fenerbahçe’de kulislerde son dönemde en çok konuşulan teknik adam olan Okan Buruk’un Koç’un listesinde ilk sırayı aldığı ileri sürüldü..

11

Gelecek sezon sportif direktörlük görevine getirilmesi beklenen Emre Belözoğlu’nun Buruk konusunda ısrarcı olduğu belirtildi. Başakşehir ile Avrupa Ligi’nde son 16’ya kalan ve ligde şampiyonluk yarışı veren Buruk’un ardından listede iki yabancı yer alıyor.

12

CANLI BAHİS, Misli.com’da başladı! Maç listesini görmek için buraya tıklayın!

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir